Fortsæt til primært indhold
Bus - 320R

320R

Helsinge St. - Frederikssund St.

Movia

320R bus Køreplan

320R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:09 - 23:00

DagKørselstider
mandag05:09 - 23:00
tirsdag05:09 - 23:00
onsdag05:09 - 23:00
torsdag05:09 - 23:00
fredag05:09 - 23:00
lørdag05:48 - 23:00
søndag07:09 - 23:00
Vis den fulde rejseplan

320R bus Rutekort

320R bus Linjekort

320R bus Ruteplan og stoppesteder

320R bus (retning: Frederikssund St.) har 58 stoppesteder med afgang fra Helsinge St. og endestation Frederikssund St..

320R bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:09 og stopper kl. 23:00. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 320R bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Frederikssund St. (58 stop)

Se PDF: 320R køreplan, stoppesteder og kort

320R OSS

  • Hvad tid begynder 320R busat køre?

    Service på bus 320R begynder kl. 05:09 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 320R bus op med at køre?

    Service på bus 320R stopper kl. 23:00 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 320R bus?

    Hvornår ankommer Bus Helsinge St. - Frederikssund St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Helsinge St. - Frederikssund St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 320R bus stoppesteder

Helsinge St. • Nygade (Gadekærvej) • Lindevej (Vestergade) • Idrætsvej (Vestergade) • Bryggervej (Vestergade) • Skovgårdsvej (Frederiksværkvej) • Toftevænget (Frederiksværkvej) • Gl. Amtsvej (Frederiksværkvej) • Skærød Kanutskivej (Frederiksværkvej) • Clausensvej (Frederiksværkvej) • Hesselbjergvej (Frederiksværkvej) • Hyrdegården (Frederiksværkvej) • Ramløse (Frederiksværkvej) • Ramløse Skole (Frederiksværkvej) • Ramløse Kirke (Frederiksværkvej) • Bækkegårdsvej (Frederiksværkvej) • Bækkebrovej (Frederiksværkvej) • Lille Ryvej (Frederiksværkvej) • Store Ryvej (Frederiksværkvej) • Tvede Linds Vej (Frederiksværkvej) • Chr. E. Bartholdys Allé (Helsingevej) • Sandkroen (Helsingevej) • Grønnevej (Helsingevej) • Skelvej (Helsingevej) • Vinderød Skole (Helsingevej) • Vinderød Arresødalvej (Helsingevej) • Vinkelvej (Hillerødvej) • Frederiksværk St. (Stationspladsen) • Godthåbsvej (Jernbanegade) • Bakkegårdsvej (Sandskårsvej) • Sportsvej (Hillerødvej) • Kregme (Hillerødvej) • Kregme St. (Frederikssundsvej) • Fuglehalvej (Frederikssundsvej) • Kildebakkerne (Frederikssundsvej) • Birkebakkerne (Frederikssundsvej) • Gydetoppen (Gydebakken) • Kildebovej (Hovedgaden) • Ølsted Kro • Ølsted St. (Ølsted Stationsvej) • Kildebovej (Hovedgaden) • Gydetoppen (Gydebakken) • Anekærvej (Frederikssundsvej) • Strandsegårdsvej (Frederikssundsvej) • Kildehøjvej (Frederikssundsvej) • Store Havelse Strandvej (Frederikssundsvej) • Skovsøvej (Frederikssundsvej) • Fuglesangsvej (Frederikssundsvej) • Myrbjergvej (Frederikssundsvej) • Havelse Mølle (Frederikssundsvej) • Græse Bakkeby Byvej (Frederikssundsvej) • Nordsjællands Hospital Frederikssund (Hospitalvej) • Nordsjællands Hospital Frederikssund Kapellet • Sti Til Nordsjællands Hospital - Frederikssund • Ådalsvej (Frederiksborgvej) • Agervej (Frederiksborgvej) • Trekløverskolen Falkenborg (Frederiksborggade) • Frederikssund St.

Liste over gader under 320R bus

Stationspladsen 1X • Nygade 9 • Vestergade 17B • Vestergade 45 • Brydebakken 2 • Frederiksværkvej 4 • Frederiksværkvej • Frederiksværkvej 78 • Frederiksværkvej 84 • Frederiksværkvej 90B • Frederiksværkvej 96 • Frederiksværkvej 112 • Frederiksværkvej 133 • Hejrevej 5 • Lille Ryvej 2 • Store Ryvej 2 • Tvede Linds Vej 1 • Frederiksværkvej 212 • Helsingevej 150B • Grønnevej 1 • Helsingevej 62 • Helsingevej 27 • Hillerødvej 10 • Stationspladsen • Jernbanegade 3B • Bakkegårdsvej 12 • Hillerødvej 114A • Frederikssundsvej 40 • Fuglehalvej 7 • Kildebakkerne 3A • Frederikssundsvej 134 • Gydebakken 29 • Kildebovej 2 • Hovedgaden 18B • Ølsted Stationsvej 2 • Kildebovej 2 • Gydebakken 33 • Frederikssundsvej • Dortheasvej 1 • Dortheasvej 33 • Frederikssundsvej • Rugskellet 26 • Frederiksborgvej 6A • Falkenborggården 7 • Roskildevej 4

320R bus Køreplan

320R bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:09 - 23:00

DagKørselstider
mandag05:09 - 23:00
tirsdag05:09 - 23:00
onsdag05:09 - 23:00
torsdag05:09 - 23:00
fredag05:09 - 23:00
lørdag05:48 - 23:00
søndag07:09 - 23:00

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

320R (Movia)

Det første stop på 320R bus ruten er Helsinge St., og det sidste stop er Frederikssund St.. 320R (retning: Frederikssund St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 320R har 58 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 77 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 320R bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 320R busfor at komme på.

320R i nærheden af mig

320R OSS

  • Hvad tid begynder 320R busat køre?

    Service på bus 320R begynder kl. 05:09 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 320R bus op med at køre?

    Service på bus 320R stopper kl. 23:00 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 320R bus?

    Hvornår ankommer Bus Helsinge St. - Frederikssund St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Helsinge St. - Frederikssund St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer
Lettere at få oplysninger om linje 320R med appen!